Onze medewerkers

 Peter Bolsens

Peter Bolsens

Gedelegeerd bestuurder

peter.bolsens@ldbs.be

 03 646 51 27

 Philippe Duwel

Philippe Duwel

Bestuurder

philippe.duwel@ldbs.be  

03 646 51 27

 Chris le Grelle

Chris le Grelle

Bestuurder

chris.legrelle@ldbs.be

03 646 51 27

Jan Smets

Jan Smets

Bestuurder / kantoordirecteur Fintro LDBS

jan.smets@ldbs.be  / jan.smets@fintro.be

03 646 51 27

Tom Geukens

Tom Geukens

Risk Manager

tom.geukens@ldbs.be 

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 76

Sandy Christiaens

Sandy Christiaens

Boekhouding

sandy.christiaens@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 71

 

 

Afdeling schade

 

 

 

 

03 202 61 79

schade@ldbs.be 

 Marianne Krijgsman

Marianne Krijgsman

Teamleader schade

marianne.krijgsman@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 74

Mia van Dooren

Mia van Dooren

Schadebeheer

mia.vandooren@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 66

 

Joyce Vermoesen

Schadebeheer

joyce.vermoesen@ldbs.be 

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 74

 

Kevin Sels

Schadebeheer

kevin.sels@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 73

 

Lynn Adriaensens

Schadebeheer

lynn.adriaensens@ldbs.be 

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 75

 

Sylvie Loos

Schadebeheer

sylvie.loos@ldbs.be 

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 72

 

 

 Afdeling particulieren

 

 

 

 

03 317 02 72

particulieren@ldbs.be

Nick Peeters

Nick Peeters

Office Manager / Teamleader particulieren

nick.peeters@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 63

 Olivier le Grelle

Olivier le Grelle

Bestuurder / Productiebeheer particulieren

olivier.legrelle@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 78

 Ingrid Van Elsacker

Ingrid Van Elsacker

Productiebeheer particulieren

ingrid.vanelsacker@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 77

Nadine Feyaerts

Nadine Feyaerts

Productiebeheer particulieren

nadine.feyaerts@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 77

 

Alec Duwel

Productiebeheer particulieren

alec.duwel@ldbs.be 

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 76

 

Nick Vandermeersch

Productiebeheer particulieren

nick.vandermeersch@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 67

 

 

Afdeling KMO

 

 

 

 

03 317 02 79

kmo@ldbs.be

 Sabrina Aerts

Sabrina Aerts

Teamleader KMO

sabrina.aerts@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 317 02 70

 Nick Bolsens

Nick Bolsens

Bestuurder / Productiebeheer KMO

nick.bolsens@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 64

 Bart Raes

Bart Raes

Sales Manager / Productiebeheer KMO

bart.raes@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 70

 

 

Salvatore Rovituso

Productiebeheer KMO

salvatore.rovituso@ldbs.be

03 646 51 27 - Directe lijn 03 202 61 73

  
 Heidi Beyers

Heidi Beyers

Commercieel medewerker Fintro Bank

heidi.beyers@fintro.be

03 646 51 27

 Geert Valenberghs

Geert Valenberghs

Commercieel medewerker Fintro Bank - Beleggingen

geert.valenberghs@fintro.be / geert.valenberghs@ldbs.be 

03 646 51 27